DIREKTORI KAKITANGAN PPSK SEHINGGA NOVEMBER 2017
(STAFF DIRECTORY UNTIL NOVEMBER 2017 )

Tarikh : 11/20/2017 10:08:46 AM (Isnin)


Sebelum (Previous) Seterusnya (Next) Carian (Search) Kembali (Back)


NAMA (NAME)SAMB (EXT)EMEL (E-MAIL) NO BILIK (ROOM NO)JAWATAN (POST)

 1.

 Abdul Aziz Yahaya,    7504

 abdazizkck@usm.my

 Pembantu Operasi (Assistant Operation)

 2.

 Abdullah Waidi Haji Idris,    7681

 waidi@usm.my

 Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan (Senior Medical Laboratory Technologist)

 3.

 Adnan Tahir,    7692

 adnant@usm.my

 Pegawai Pemulihan Perubatan (Pendengaran) (Medical Therapist Officer (Audiology))

 4.

 Affizal Ahmad,    7595

 affizal@usm.my

P18 Tingkat 1 (First Floor)  Pensyarah Kanan (Senior Lecturer )

 5.

 Ahmad Azhar,    7661

 pr_mefa@yahoo.com

 Juruteknologi Makmal Perubatan (Medical Laboratory Technologist)

 6.

 Ahmad Fahmi Lim Abdullah,    7596

 fahmilim@usm.my

 Pensyarah (Lecturer)

 7.

 Ahmad Karami Ismail,    7674

 karami@usm.my

P17 Tingkat 2 (Second Floor)  Ketua Pegawai Dietetik (Chief Dietetics Officer)

 8.

 Ahmad Thaifur Khaizul,    7681

 thaifur@usm.my

 Juruteknologi Makmal Perubatan (Medical Laboratory Technologist)

 9.

 Ahmad Zaky Harun,    7847

 zakyharun@usm.my

 Juru-Xray Kanan (Senior Radiographer)

 10.

 Aimi Syahidah Zulkipli,    7809

 aimisyahidah@usm.my

 Pensyarah (Lecturer)

 11.

 Aminah Haji Hasbullah,    7566

 waminah@usm.my

Grd. PJ10  Pensyarah (Lecturer)

 12.

 Amira Suriyati Mohd,    7672

 amirakk@usm.my

 Penolong Pegawai Sains (Assistant Science Officer)

 13.

 Ang Boon Suen ,    7599

 

 Pensyarah Kanan (Senior Lecturer )

 14.

 Anisah Mat Desa,    7744

 anisahmd@usm.my

 Pengajar Jururawat (Nursing Tutor)

 15.

 Aw Cheu Lih,    7786

 awcheulih@usm.my

-  Pensyarah Kanan (Senior Lecturer )

 16.

 Ayu Suzailiana Muhamad,    7658

 ayu_suzailiana@usm.my

 Pensyarah (Lecturer)

 17.

 Azhilah Abdullah,    7685

 azhilah@usm.my

Kaunter Makmal UPMS  Pembantu Perawatan Kesihatan (Healthcare Assistant)

 18.

 Azila Yunus,    7677

 azila@usm.my

 Pegawai Teknologi Makanan (Food Technology Officer)

 19.

 Azilawati Azizan,    7694

 azilawati@usm.my

 Juruteknologi Makmal Perubatan (Medical Laboratory Technologist)

 20.

 Azlida Abd. Kadir,    7733

 azlida@usm.my

 Pengajar Jururawat (Nursing Tutor)

 21.

 Azlina Yusuf,    7567

 aazlinayusuf@usm.my

 Pensyarah (Lecturer)

 22.

 Azlinda Abd Ghani,    7592

 azlinda@usm.my

 Pensyarah Kanan (Senior Lecturer )

 23.

 Baharuddin Zakaria,    7720

 baharuddin@usm.my

 Penolong Pegawai Sains (Assistant Science Officer)

 24.

 Chang Kah Haw,    7624

 -sila input-

 Pensyarah (Lecturer)

 25.

 Che Aminah Che Derahman,    7511

 aminahkck@usm.my

 Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi (Clerk )

 26.

 Che Nazri Che Hussin,    7681

 enazrye@usm.my

 Juru X-Ray (Radiographer)

 27.

 Che Nor Anis Che Mohd. Noor,    7511

 aniskck@usm.my

 Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi (Clerk )

 28.

 Che Rabiaah Mohamed,    7577

 crabiaah@usm.my

 Pensyarah Kanan (Senior Lecturer )

 29.

 Chen Chee Keong,    7787

 ckchen@usm.my

 Pensyarah (Lecturer)

 30.

 Chen Suk Chiang,    7639

 chensc@usm.my

 Pensyarah Kanan (Senior Lecturer )